[Cs] Societate Menarhala - Inamicul Public Numarul 1: LV+LS+SF
March 28, 2024, 05:23:35 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Server In Pauza SadCheesy
 
  Home Help Search Arcade Gallery Links Staff List Login Register  

Inamicul Public Numarul 1: LS+LV+SF

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Inamicul Public Numarul 1: LS+LV+SF  (Read 298 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
[Cs]Lord_Inferno
Administrator
Membru respectat
*****
Posts: 78


Server in Pauza


View Profile WWW
« on: June 27, 2008, 06:43:53 am »

                                  Inamicul Public Numarul 1: LS+LV+SF

                                                   89.114.96.17:2003
                                             http://ultimate4.smfforfree4.com



Misiuni & Obiectiul Jocului

Obiectivul Jocului
In acest server,totul este sa faci misiuni, luand puncte de experienta si sa-si mareasca nivelul,MISIUNI: Ai 4 tipuri de misiuni in acest server, Marfa fierbinte, meci mort cutia cu bani si cursa ilegala,in acest server sunt si slujbe.....poti sa te angajezi dak vrei,sunt 3 tipuri de slujbe TAXIMETRIST,CONDUCATOR DE BARCI,PILOT,EXPERIENTA: Poti sa castigi puncte de experienta facand misiuni, exemplu: daca castigi o cursa ilegala,vei lua 1/4 puncte de curse ilegale, daca iei 4/4 o sa ai 1 exp, asemanator cu celalalte misiuni, si omoruri,IPN1: ipn1 inseamna (Inamicul Public Numarul 1) ,Cand castigi o misiune tu vei deveni pen1, si trebuie sa evadezi fara sa mori,pentru 6 minute, asta inseamna ca daca castigi o misiune si mori in mai putin de 6 minute nu vei lua exp 

Cursa Ilegala
Misiunea cu Cursa ilegala va merge asa, vei lua un mesaj zicand PUNCT MARCAT: CURSA ILEGALA in harta miniatura de pe ecran acela numindu-se RADAR,Dupa aceea iti va aparea o icoana rosie ceea ce inseamna ca CURSA ILEGALA se afla acolo ,du-te si asteapta ca Cursa sa inceapa,Daca castigi cursa treaba va fi terminata si vei deveni IPN1

Meci Mort
Misiunea cu Meci Mort inseamna meci mort si va merge asa, vei lua un mesaj zicand PUNCT MARCAT MECIMORT in harta miniatura care iti apare pe ecran,Dupa acea iti va aparea o icoana rosie pe radar fiind Meci Mort acolo , Du-te acolo si asteapta ca MM sa inceapa,Daca castigi Meci Mort iti va aparea treaba terminata si vei deveni IPN1

Cutia Cu Bani
Misiunea cu Cutie cu bani merge asa, vei lua un mesaj zicand PUNCT MARCAT: CUTIA CU BANI in harta miniatura care iti apare pe ecran,Dupa asta iti va aparea pe radar o icoana rosie in care se afla cutia cu bani, ia-o si du-o la cerculetul rosu al doilea care iti va aparea,se mai cheama si casa de siguranta,daca termini acea treaba este completa si vei deveni IPN1

Marfa Fierbinte
Misiunea cu Marfa fiebinte merge ca asta, vei lua un mesaj zicand, PUNCT MARCAT: MASINA in harta miniatura care iti apare pe ecran,Dupa asta iti va aparea o icoana galbena in radarul tau cu masina (marfa fierbinte),Du-te la ea, fura masina si adu-o la cerculetul rosu ,va aparea dupa ce vei fi in masina,daca termini acea treaba este completa si vei deveni IPN1

Slujbe

Pilot
Ca Pilot oficial poti pilota avioane si elicoptere!,Daca cineva are nevoie de un zbor tasteaza flight TREBUIE sa te duci la el si dupa aceea la locatia care si-o doreste,Adminii iti pot anula slujba!Poti sa-ti anulezi slujba tastand /cancel

Taximetrist
Ca Taximetrist oficial poti tasta /find id,Daca cineva are nevoie de un taxi du-te la el si dupa aceea du-te la locatia care acea persoana si-o doreste,Adminii iti pot anula slujba!Poti sa-ti anulezi slujba tastand /cancel

Conducator de Barci
Ca Conducator De Barci oficial poti conduce barci!!,Nu ai un obiectiv real,Adminii iti pot anula slujba!Poti sa-ti anulezi sjujba tastand /cancel

Vizitati cel mai bun server din comunitatea romaneasca,serverul suprem se va deschide peste o saptamana !!! Grin

Vizionati urmatoarele poze de la serverul meu dar astea sunt de la serverul cel englezesc
Oh da

O sa cad

Ce aeroport

Ma duc in jos,weeeaaahhh cineva sa ma ajute !!!

Oh da,uita-te dansez

Imi place sa dansez ca prostii

Sunt gangsta pentru totdeauna

Hmm,necunoscut loc,unde sunt ??

Haide cal stupid,invinge,am pariat ogramada pe tine

Frumoasa camera omule !!

Oh da,sunt invincibil

Weeeaaahhhh mami,plang,weeeeaaaahhh

E frumos sa dansezi ca o domnisoara

Cineva sa ma ajute,am piciorul rupt

Priveste sunt SUPERMAN omule

Frumos si cool pentru totdeauna

Unde imi sunt ochelarii?nu pot vedea


Serverul are urmatorii termeni:
1-peste 400 de case
2-peste 100 de afaceri
3-4 misiuni
4-3 slujbe
5-mii de obiecte si stunturi
6-mult mai multe upgradari ca zombii de exemplu sau mancare la restaurant
7-teritorii de gang
8-lista de animatii
9-sute de comenzi noi
10-spawn masina,doar scrii numele masini ca comanda siti va aparea  Shocked

« Last Edit: June 27, 2008, 12:39:47 pm by [Cs]Lord_Inferno » Report Spam   Logged

Urasc handicapatii !!! si retardatii !!! si ratatii !!! si tampitii !!! si dobitocii !!! si imbecilii !!! si instizatii !!! si drogatii !!! si derbedeii !!! si prost crescutii !!! asa ca aveti grija !!! Smiley

Share on Facebook Share on Twitter

[Cs]Andrei
Nou venit
*
Posts: 18


View Profile
« Reply #1 on: June 30, 2008, 03:51:02 pm »

Sa scoti spawn masina...e mai real daca fiecare isi gaseste o masina ..nu scrii comanda si gata masina.
Report Spam   Logged
[Cs]Lord_Inferno
Administrator
Membru respectat
*****
Posts: 78


Server in Pauza


View Profile WWW
« Reply #2 on: July 01, 2008, 03:11:38 am »

ok,si asa nu merge spawn masina deoarece sunt prea multe masini in server,asa ca o scot  Smiley
Report Spam   Logged

Urasc handicapatii !!! si retardatii !!! si ratatii !!! si tampitii !!! si dobitocii !!! si imbecilii !!! si instizatii !!! si drogatii !!! si derbedeii !!! si prost crescutii !!! asa ca aveti grija !!! Smiley


Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy